iPhone 6 Safir Ekran ile Satışa Sunulabilir

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 6 lanse edilmesine daha uzunca bir süre varken, bazı fısıltılar yayılmaya başladı bile, Son dedikodu yeni gelecek iPhone’da safir ekran kullanılacağı söylentiler arasında.

iphoneApple firmasının tüm dünya piyasasında satış rekorları kıran cep telefonu iPhone her yıl da olduğu gibi bu yıl da upgrade edilecek. Bu sefer ilk dedikodu ekran konusunda. iPhone 5s’de arka kamera ve parmak izi okuyucu kısmında kullanılan safir cam , yakında telefonu ekranında da yer alacak.

Safir ekran üretici firmanın CEO’su geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Apple firmasının safir ekran stoğu yaptığı ve bu stoğun yaklaşık olarak 3 yıl yetecek kadar olduğunu bilgisini vermiş. Asıl merak edilenlerden bu soru acaba iPhone 6 için mi kullanılacağı yoksa ileriye dönüş başka planlar mı söz konusu ? Ağustos ayının ortası gibi hep birlikte öğrenmiş olacağız. Şayet telefon üzerinde safir cam kullanılırsa premium bir görüntü ve ekranlarda dayanalıklılık bir seviye daha artmış olacak.

 

Hakkında Ahmet EREN

Bunlara göz atabilirsiniz.

TP-Link TL-WR741ND Wireless Router Olarak Konfigüre Etme ( Kablosuz ağdan kablosuz ağa )

Bugün eski kablosuz modemimin çekim alanını genişletmeye karar verdim lakin bunu elimdeki olan donanımlar ile …

Haydi, Bi cevap yaz ?