En sonunda Galaxy SII için ICS Resmi olarak geliyor :)

Merhaba arkadaşlar,

Bugün size aldığım mutlu haberi paylaşmak istedim;

Galaxy SII’ler için yayımlanacak Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesinin tarihi belirlendi. Galaxy SII sahipleri için güncelleme oldukça yakın bir tarihte geliyor.Samsung Galaxy SII’nin ne zaman Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağı tartışmaları sürerken, İsrailli bir perakendeci bu tartışmaya son noktayı koydu.
Android 4.0 güncellemesi 15 Mart tarihinde yayımlanacak. Galaxy SII sahipleri de güncellemeyi hemen indirerek kullanmaya başlayabilecek.Fakat burada bir problem var. Çünkü bu duyuruyu yapan Samsung yetkilileri değil, İsrail’de bir mobil cihaz perakendecisi. Facebook sayfasından yaptığı duyuruyla mağazasından satın alınan tüm Galaxy SII’lerin 15 Mart’ta Android 4.0’a geçirileceğini söyledi.
Bu şu anlama geliyor, bütün Galaxy SII kullanıcıları aynı anda Android 4.0’a geçemeyecek. Bazıları belki 15 Mart’tan önce güncellemeye erişebilirken, bazıları ise daha geç bir tarihte erişebilecek.
Fakat sonuç olarak artık Galaxy SII kullanıcılarının daha fazla beklemesi gerekmediğini anlayabiliyoruz. Bakalım tüm kullanıcılar Android 4.0’a ne zaman geçiş yapabilecek, hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s-2ye-android-4.0-geliyor-35437.html

Umarım telefonda 2.3.6’daki gibi restart problemi yaşamayız bu gibi konularda genelde samsung firması beta’yı piyasaya sürüp ardından işkence çektiriyor kullanıcılarına şahsen ben çok çektim 🙂 umarım ICS ile bu tarz sıkıntıları aşmış oluruz 🙂

Hakkında Ahmet EREN

Bunlara göz atabilirsiniz.

BlackBerry Messenger (BBM)’ın Android ve iPhone Beta versiyonu ortaya çıktı

BlackBerry firmasının popüler mesajlaşma uygulaması olan BlackBerry Messenger Android ve iOS’a geliyor . Android sürümünün …

Haydi, Bi cevap yaz ?