Günde 2 Kez Bedava Arama yapmak isteyen ?

Merhaba arkadaşlar,

Çoğu cep telefonu kullanıcı ekonomik nedenlerden dolayı arkadaşlarıyla çaldır kapat yoluyla haberleşiyor. Şimdi size tanıtacağım site sayesinde 11 saniye boyunca bilgisayarınızdan evi – işi – cep telefonlarını bedava arayabilirsiniz. Aramalar dünyanın herhangibir ülkesinden geliyor. Tamamen ücretsizdir internet veya ev telefonu faturalarınızı etkilemez.

Bu yöntem ile arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz. Çünkü gelen aramalar yurtdışı numalar olarak gözüküyor nadiren gizli numara olarak da gözükebiliyor. Çok ısrarcıdır aranılan kişi meşgula atarsa otomatik olarak, yaklaşık 5 saniye sonra farklı bir ülkenin numarasından tekrar arıyor, yine kabul etmezse yine 5 saniye sonra farklı bir numaradan arıyor 3 arayıştada meşgule atarsa telefon etme işlemi sonlanıyor.

Site Niçin Bedava: Aslında site deneme amaçlı aramaları ücretsiz olarak sunuyor. 11 saniyeden daha fazla konuşmak için kredi kartıyla üyelik istemektedir.

Sürekli Arama Nasıl Yapılır: Site 2 kez 11 saniyelik arama hakkı veriyor. Bu hakkı doldurduktan sonra, açık olan sayfayı kapatın. Modeminizin elektrik fişini çıkartıp yerine takın IP değişecek ve tekrar siteye giriş yaparak arama yapabileceksiniz.

Aşağıda nasıl arama yapılacağına dair resimli anlatım vardır.

Aramak istediğimiz numarayı başına 90 ekleyerek yazıyoruz Örnek: 905321234567 , yazdıktan sonra yeşil renkli arama tuşuna basıyoruz. Alt kısımdaki küçük pencere açılıyor ve yaklaşık 30 saniye içinde aranan numara çalmaya başlıyor.

Aşağıdaki uyarı penceresi çıkınca İzin Veri seçiyoruz. Aksi halde mikrofondan karşı tarafa ses gitmez.

11 saniye sürecek konuşma başlayacaktır.

EvaPhone.com

Hakkında Ahmet EREN

Bunlara göz atabilirsiniz.

BlackBerry Messenger (BBM)’ın Android ve iPhone Beta versiyonu ortaya çıktı

BlackBerry firmasının popüler mesajlaşma uygulaması olan BlackBerry Messenger Android ve iOS’a geliyor . Android sürümünün …

tek yorum

  1. sitenin ismi neydi

Haydi, Bi cevap yaz ?